10 Ocak 2014 Cuma

KUZENİMİN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU :)Tekrar merhaba.. :) Bugün sizlerle kuzenimin, doğum günü pastalarını, doğum günü dekorasyonunu, ilginç fikirler edinebileceğimiz şeyler göstereceğim. Hazırsanız başlayalım :))))

Partide her şey kuzenimin sevdiğine göreydi.En sevdiği renk mavi olduğu için maviye ağırlık verildi.Motorları çok sevdiği içinde , ralli bayrakları vardı .Kısaca her şey mükemmeldi .En azından ben bayıldım :))) 2 tane masa vardı biri yukarıda gördüğünüz, bir diğeri de aşşağıdaki masa.
Bu masamızda içecekler, gelenlerin yazması için, hatıra defteri, kanepeler, konfeti ve tabaklar vardı. Kanepelerin tadı gerçekten muazzamdı :))) İçeceklerin yakından görünümü aşşağıda .
Muffin de vardı.İçerisinde beyaz çikolata ganajı ve frambuaz tanesi vardı. Yapanların ellerine sağlık.Dekor amaçlı tavanda balonlar asılıydı,çok güzel gözüküyordu gerçekten.Ve yakın arkadaşları mektup yazdı . Benim mektubum kalp gözlü sitickerli  olan zarf :)))BİR DAHAKİ DOĞUM GÜNÜNDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE :)))))Hiç yorum yok:

Yorum Gönder